ÜLESANNE 4

TÄNU ÕPETAJALE
 
Õpetajale tänu avaldamiseks läbige järgmised sammud:

1)Leidke hea põhjus, mispuhul kooki küpsetada. Selleks võib olla kooli sünnipäev, rahvakalendri püha, nimepäev, töövarjupäev või lihtsalt nädala esimene ja viimane ilus sügispäev. Leidke see päev üles ja muutke see eriliseks koogiga õpetajale.

2)Küpsetage kook, hea kui selles osalevad kõik meeskonnaliikmed. Pange meie jaoks kirja koogi retsept.  Ikka sellise täpsusega, et saaksime ise seda järgi teha.

3)Nüüd kalkuleerige koogi omahind. Arvestage sellesse kõigi koostisainete kulu, ärge jätke välja ka neid aineid, mida kulus õige pisut. Et ülesanne ei muutuks ülearu keeruliseks, ärge arvestage kaudseid kulusid, nagu näiteks iseenda aega, küpsetamiseks kulunud elektrit, panni amortisatsiooni ning nõudepesuks kulunud vett. Otsesed kulud aga peavad kõik kirjas olema!

4)Nüüd kõige tähtsam: kinkige see kook oma lemmikõpetajale ning tehke selle tõestuseks koos õpetaja ja koogiga üks tore meeskonnapilt.

5)Meile saatke: koogiretsept koos kirjeldusega, mis puhuks koogi küpsetasite, koogi omahinna kalkulatsioon, koogi pälvinud õpetaja nimi ning e-maili aadress ning ühispilt teist koos õpetaja ja koogiga.

No comments:

Post a Comment